„Zvezdice specijal“, emisija koja se emituje svake subote u 16.10 na Kurir TV, uključuje voditelje i novinare Gorana Jovanovića, Milicu Stanimirović, Oliviju Jontić i Ivana Gajića, kao i razne javne ličnosti o kojima se raspravlja, plijeneći interes vikend gledatelja. 

Kako sezona u Crnoj Gori polako jenjava, uočljiva razlika u odnosu na protekle godine, osim pada turista, je to što ovoga puta dvije najistaknutije balkanske zvijezde, Lepa Brena i Ceca Ražnatović, nisu održale nijedan koncert.

Ivan Gajić, voditelj i kreator emisije dIvan Show, mjesec dana posvetio je Crnogorskom primorju, skupljajući različite spoznaje o poznatim ličnostima.

Prisutni u Crnoj Gori ostali su zatečeni činjenicom da Ceca i Brena nisu nastupile, a Gajić je sada otkrio razloge u emisiji “Stars Special”.

– Gajić je otkrio da je Ceca odlučila da se povuče, dajući do znanja da planira nešto posebno za svoju publiku do kraja godine i da bi sada radije da ode. Što se tiče Brene, za nju je bilo kasno da izađe na binu u dva ujutro.

Bonus tekst

Intrigantna priča koja osvaja brojne pojedince je ona o mostu Great Danyang-Kunshan u Kini, koji se slavi kao najduži most na svijetu. Ovo izvanredno zdanje proteže se više od 164 kilometra (oko 102 milje) i izgrađeno je kao sastavni dio brze željeznice koja povezuje istočne kineske gradove Danyang i Kunshan.

Izvanredan Veliki most Danyang-Kunshan, čija je izgradnja započela 2006., a dovršen 2010., proteže se preko prostrane delte rijeke Yangtze uz brojne kanale i močvare duž svoje rute. On ne stoji samo kao najduži most na svijetu, već i kao jedno od iznimnih inženjerskih postignuća ove vrste, ističući izvanredne strukturalne i tehničke inovacije.

Preko 10.000 radnika bilo je uključeno u izgradnju mosta, a materijali su dolazili iz više regija diljem Kine. Temelj mosta sastoji se od betonskih konstrukcija i čeličnih greda, projektiranih da izdrže rigorozne procjene vezane uz vjetar, seizmičku aktivnost i prometna opterećenja. Ovaj most omogućava brzu željezničku liniju koja putnicima omogućuje postizanje brzina do 350 km/h (oko 217 mph), uvelike poboljšavajući povezanost i promičući gospodarski razvoj u regiji.

Veliki most Danyang-Kunshan simbol je suvremenog napretka i inženjerskog umijeća u Kini, zahvaljujući svom razrađenom dizajnu i izuzetnoj dužini. Osim svoje uloge u poboljšanju prometa, ovaj je most postao popularna turistička atrakcija, privlačeći one koji se dive njegovoj veličini i arhitektonskoj eleganciji.

Narativi poput ovog naglašavaju izvanredne sposobnosti ljudske genijalnosti i inženjeringa, omogućujući stvaranje monumentalnih građevina kao što je najduži most na svijetu, koji duboko utječe na globalne arhitektonske i inženjerske standarde.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here