Nakon razvoda od vratara Vladimira Stojkovića, bivša manekenka Bojana Rajić odlučila se povući iz javnosti. Unatoč tome, aktivno je prisutna na platformama društvenih medija.

Atraktivna brineta nedavno je na svom Instagramu podijelila dojmljivu fotografiju na kojoj se predstavila u jednodijelnom kupaćem kostimu koji je lijepo istaknuo njezinu zategnutu građu, osvojivši njezine pratitelje.

Bojanin kontinuirani niz komentara ispod objave činio se beskrajnim, a među njima je bilo i nekoliko vrijednih pažnje.

Među raznim frazama poput “Grmi Boki”, “Zgodnica”, “Bomba” i “Kako me nerviraš”, postoje mnoge druge koje se mogu koristiti.

Važno je napomenuti da Bojana Rajić u današnje vrijeme veliku važnost pridaje svojoj privatnosti. No, još 2013. godine, kada je raskinula brak sa srpskim sportašem Vladimirom Stojkovićem, javnost u njezinoj domovini bila je preplavljena intimnim detaljima. Uz velika nagađanja, bivša manekenka je otkrila da je njihov boravak na Dedinju prepustila ocu svog najstarijeg djeteta.

Kako bi moj brat Lav imao gdje živjeti i kako ne bi ostao bez kuće, donio sam odluku da se odreknem sve svoje imovine. Naime, vlasništvo nad kućom na Dedinju prenio sam na brata Vladimira, s tim da Lav i ja imamo pravo do kraja života stanovati u jednoj od Vladimirovih nekretnina. Ovakav dogovor napravljen je kako bi Lav uvijek imao krov nad glavom i ne bi ostao bez krova nad glavom, kao što se na kraju, nažalost, i dogodilo.

Prema Facebook objavi Bojane Rajić, alimentaciju smatraju primjerenom za njihovo trogodišnje dijete, bez obzira na primanja bivšeg supruga. Bojana je također spomenula da je financijski neovisna te da od bivšeg supruga nije tražila nikakvu potporu za sebe. Vrijedi napomenuti da Lav redovito provodi vrijeme s ocem i boravi kod njega.

Nedugo nakon toga upustila se u ljubavnu vezu s Branislavom Đurđevićem, bliskim prijateljem kako navode mediji, koja je na kraju dovela do braka i rođenja njihovog djeteta.

Bonus tekst

Mogućnost razvoja aneurizme često se zanemaruje, ali ako se ne otkrije, predstavlja ozbiljnu opasnost za nečiji život. Aneurizme se manifestiraju kada dio arterijske stijenke oslabi, što dovodi do abnormalnog izbočenja ili širenja. Točno podrijetlo aneurizme ostaje u velikoj mjeri misteriozno za naše razumijevanje.

Sada postoji razumijevanje da određeni pojedinci imaju prirodnu predispoziciju za ovu bolest, koju mogu naslijediti buduće generacije. Aneurizme mogu nastati zbog raznih bolesti i okolnosti, uključujući policistične bubrege, Marfanov sindrom, koarktaciju aorte, AV malformacije i ozljede aorte.

Nadalje, prisutnost čimbenika rizika poput hipertenzije, povišene razine kolesterola i pušenja pridonosi nastanku aneurizme. Iako se aneurizme mogu razviti u bilo kojoj arteriji, postoje određena područja koja su češće zahvaćena. Organ odgovoran za kognitivne procese obično se naziva “mozak” ili “cerebralni”.

Medicinska stanja poznata kao aneurizme aorte mogu se razviti unutar aorte, bilo u abdomenu ili prsima. Puknuće aneurizme abdominalne aorte najteži je ishod, što dovodi do stope smrtnosti veće od 75% za pojedince pogođene ovim stanjem. Iako postoji nešto veća osjetljivost na aneurizmu mozga među ženama u dobi od 35 do 60 godina, ključno je priznati da ovo stanje može utjecati na pojedince bilo koje dobi i spola.

Postoji specijalizirani medicinski postupak za liječenje aneurizme. Tijekom početnih faza aneurizme, pacijenti se obično podvrgavaju dvogodišnjim ili godišnjim pregledima i slikovnim pregledima. Iako se lijekovi mogu propisati u određenoj fazi, ključno je razumjeti da se sama aneurizma ne može iskorijeniti.

Kada se radi o liječenju aneurizme mozga, potrebno je uzeti u obzir više čimbenika kako bi se odredio najbolji način djelovanja. Čimbenici kao što su veličina, oblik i mjesto aneurizme igraju ključnu ulogu u odlučivanju je li operacija prikladna opcija. To se posebno odnosi na veće aneurizme ili one kod kojih postoji veći rizik od rupture.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here