Zdravko Čolić je fantastičan pjevač; njegov glas već godinama oduševljava publiku. Osim toga, njegov mladi izgled i beskrajna energija tjeraju ljude iz mlađih generacija da ga slijede njegovim stopama.

Naravno, možda je i genetika u pitanju: kako je inače Zdravko Čolić do sada mogao održati savršeno zdravlje i dobru formu?

Njegovi energični nastupi zahtijevaju dosta fizičke spremnosti, što pomaže njegovom općem blagostanju. Kako bi održao formu, radio je neke vježbe za te trbušnjake, pobrinuo se za postizanje željene fleksibilnosti uz nekoliko istezanja i održavao formu brzim hodanjem.

Slavni pjevač prošle je godine otkrio da koristi posebnu sobu kako bi izgledao mlađe i održao zdrav glas.

Postoji jedno mjesto koje ima jedan popularan restoran u Beogradu gdje kuhar tvrdi da Čola uvijek bira što će jesti s njihovog jelovnika. S vremena na vrijeme dolazio bi sa svojom obitelji, a ponekad bi i naručivao obroke koje je trebalo kasnije pokupiti.

Iako ovo mjesto ne poslužuje otmjene kolače—samo vašu uobičajenu staromodnu domaću kuhinju—ima nekoliko izvrsnih slastica: krem ​​pite i pite s orahinim orašima.

Čola voli jesti ovu hranu. Čolić također voli veselje i uživanje. Sarme, punjene paprike, šnicle i zelenu salatu ono je što Čola obožava, a inače ih sam radi.

Također voli specifična jela Istre koja je mediteransko područje gdje se tijekom obiteljskog odmora zaista dobro hrani. Prema gurmanima, takva je prehrana vrlo korisna za zdravlje.

 

 

 

Dr. Figura savjetuje da ako u roku od pola sata niste zaspali, ne dižite telefon; neće pomoći. Ponekad, koliko god čovjek bio umoran nakon dugog dana, zaspati navečer može se činiti nemogućim zadatkom. Nesanicu može potaknuti toliko različitih čimbenika: stres. Anksioznost. Bolest ili bol. U nekom trenutku stručnjaci kažu da će 1 od 3 osobe imati problema sa spavanjem.

Imajući to na umu, dr. Miro Figura je dao nekoliko prijedloga za publiku kako bi mogli bolje spavati, uključujući i radnje koje ne bi trebalo poduzimati. Na primjer, on u vlastitom ogledalu sugerira da ako netko ne može ponovno zaspati nakon laganja u krevetu pola sata, bolje je ustati jer bi to mogao biti preaktivan um i potrebna mu je promjena okoline.

Predložio je da se presele u drugu sobu kako bi obavili neku aktivnost. U videu na TikTok-u, dr. Figura savjetuje: “Zakoračite u drugu prostoriju i uključite se u aktivnost s malim naporom koja se može izvoditi pri slabom svjetlu kako biste stimulirali proizvodnju melatonina u pinealnoj žlijezdi.

Također je upozorio da se u tim trenucima ne poseže za bilo kakvim ekranom. Kaže da će plavo svjetlo koje emitira vaš laptop ili telefon poremetiti taj ciklus. Ako se i dalje osjećate budno, isprobajte neke tehnike dubokog disanja. Ako imate problema sa spavanjem, preporučio je da razgovarate sa svojim liječnikom o korištenju melatonina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here